Микола Череднік

Image
Про мене: Депутат Богунської районної ради м. Житомир, засновник «Інституту Розвитку Міста»

Контактні дані:
E-mail: mykola.cherednik@gmail.com

Мої статті:

 • 18
  10.16
  23:40

  Тротуари по-житомирськи: зрада, чи перемога?

  У статті не йде мова про корупцію, немає імен, прізвищ, посад і звинувачень. Не можна виключати недбальство та недопрацювання, яке може здатися схожим на зловживання владою. Чим це є, мають з’ясовувати відповідні органи. Я лише висвітлюю власну точку зору та позицію.
 • 05
  10.16
  16:01
 • 19
  09.16
  12:39

  Мільйони на макулатуру

  Комунальна преса.
 • 06
  09.16
  15:03

  Про соціальну несправедливість, або Чому соціальні пільги гальмують розвиток держави

  Україна має велику кількість різноманітних пільг та видів соціальної підтримки. Все це призводить до «проїдання» значної частини бюджету та неефективного використання цих коштів. У сучасній успішній державі кількість пільг та соціальної допомоги має бути мінімізованою. Натомість у нас досі зберігається високий відсоток соціального навантаження ...
 • 15
  07.16
  17:37

  Танці з бубном

  Флешмоб, який розпочали депутати Київської міської ради, дійшов і до Житомира. На позачерговій сесії міської ради депутати одноголосно підтримали мораторій на підвищення ціни на комунальні послуги.
 • 12
  07.16
  17:16

  Тарифи як засіб маніпуляції

  Останнім часом основною темою в суспільстві є ціни на тарифи. Цьому присвячуються основні випуски новин, приділяється максимальна увага на політичних шоу. Саме на цьому спекулюють політики, як опозиційні, так і провладні.
 • 29
  06.16
  11:10

  Радянський день молоді або чому ми святкуємо радянські свята?

  У неділю, 26 червня, в Україні святкували День молоді. Всі офіційні особи вітали українську молодь зі святом. Але ніхто не поцікавився, з чим саме вітали. А вітали українську молодь із радянським святом!
 • 20
  06.16
  12:25

  Чому популісти при владі є найбільшою загрозою для розвитку України

  Політичний популізм є тим, що призводить до кризи та занепаду будь-якої країни. Популісти приходять до влади за рахунок порожніх обіцянок про покращення та хороше життя, але, отримуючи владу, лише гальмують розвиток економіки та держави загалом. Тоді, коли суспільство почне думати головою, а не телевізором, популістські партії та політики відійд...
 • 20
  04.16
  20:39

  Криза живе в наших головах

  Ми живемо в період змін. Можливо, це найяскравіший етап новітньої історії України. Хтось може сказати, що це руїна, в країні великий рівень безробіття та велика бідність серед населення, нова влада зрадила ідеали Майдану – і це правда. Але попри це в Україні відбуваються кардинальні зміни. Іноді вони відбуваються не завдяки, а в супереч бажанням...
 • 11
  04.16
  09:04

  Якщо нам не вдасться змінитись зараз, то вже не вдасться ніколи. Частина 3

  Останніми роками у світі виник новий соціальний прошарок – прекаріат. Це молоді люди, які отримали вищу освіту, але не знайшли собі достойної роботи та не змогли реалізувати себе. Цей прошарок дуже швидко розростається і скоро може витіснити середній клас. Саме прекаріат має усі передумови стати рушійною силою для змін в Україні.
 • 05
  04.16
  00:18

  Панамські ОФШОРИ Президента

  3 квітня 2016 року відбувся безпрецедентний за обсягом злив конференційної інформації про офшорні компанії світових політиків та бізнесменів. Серед яких офшор, оформлений на Президента України Петра Порошенка.
 • 31
  03.16
  22:31

  Якщо нам не вдасться змінитись зараз, то вже не вдасться ніколи. Частина 2

  Зміни завжди несподівані. Вони не відбуваються в добрий час. Зміни відбуваються тоді, коли є загальне розуміння того, що далі так бути не може. Саме зараз ми знаходимось у ситуації, коли криза може допомогти нам змінитись.
 • 21
  03.16
  23:41

  Якщо нам не вдасться змінитись зараз, то вже не вдасться ніколи. Частина 1

  Вікно можливостей, яке відкрилось для України після Майдану, вже закрилося. Нова влада, яка прийшла завдяки майдану, так і не спромоглася зробити нічого, щоб Україна стрімко стрибнула у розвитку, хоча для цього були всі умови. Нове вікно можливостей для України може з’явитися в будь-який момент, через декілька тижнів або можливо і через 10 років...
 • 12
  03.16
  12:13

  Кандидатура на $150 МЛН

  Дещо про можливого прем’єра.