Обласна рада зробила заяву щодо образ на адресу депутата Олени Галагузи

Обласна рада зробила заяву щодо образ на адресу депутата Олени Галагузи

"Керівництво обласної ради та весь депутатський корпус вважає неприпустимою і неетичною поведінку представників громадських об'єднань та організацій 23 лютого під час дев’ятої сесії обласної ради.

Згідно з Конституцією України кожен громадянин країни має право обиратися в органи місцевого самоврядування і працювати на благо виборців. Під час сесій обласної ради депутати, відповідно до вимог чинного законодавства, здійснюють свої повноваження, якими наділили їх виборці - громади, від яких вони обиралися.

Безпідставні звинувачення громадських активістів щодо бездіяльності, образливі висловлювання, погрози на адресу депутатів Житомирської обласної ради є аморальним та паплюжать їхню честь і гідність. Особливо, якщо це стосується депутатів-жінок, зокрема, дружини військовослужбовця, який зараз захищає мир і спокій громадян нашої країни.

Від усього депутатського корпусу звертаємося до активістів і закликаємо їх дотримуватися морально-етичних норм поведінки під час засідань сесій обласної ради - у той час, коли депутати працюють над суспільно значимими для нашої області питаннями.

Житомирська обласна рада у своїй роботі дотримується принципів прозорості, відкритості і публічності, завжди готова до здорової дискусії і співпраці з громадськістю."


Керівництво обласної ради,

Володимир Ширма, Сергій Крамаренко, Максим Вілівчук


Репортер Житомира
24 Лютого, 2017 20:16