Насірова заарештували до квітня. Він може вийти під заставу

Насірова заарештували до квітня. Він може вийти під заставу

Суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олександр Бобровник у ніч на вівторок, 7 березня, обрав для відстороненого голови Державної фіскальної служби України (ДФС) Романа Насірова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів - до 30 квітня 2017 року. Утім, суд передбачив можливість внесення застави для підсудного у розмірі 100 мільйонів гривень.

В разі внесення застави суд зобов'язав Насірова носити електронний пристрій контролю, здати паспорт громадянина України та паспорт для виїзду за кордон, а також утриматися від спілкування з іншими фігурантами кримінального провадження, інформує DW.

В ухвалі йдеться про те, що Насіров буде утримуватися під вартою з моменту проголошення цього рішення і до внесення застави, якщо така буде внесена. Дана ухвала суду може бути оскаржена в Апеляційному суді міста Києва упродовж 5 днів.

Захист Насірова заявив, що не згодний з рішенням суду та планує подати апеляційну скаргу. Адвокат Андрій Кузьменко також повідомив, що Насіров не вноситиме заставу до рішення Апеляційного суду.

Нагадаємо, що прокуратура вимагала внесення застави у розмірі двох мільярдів гривень - саме на таку суму, за даними Спеціальної антикорупційної прокуратури, Насіров завдав державі збитків, працюючи на посаді глави ДФС.

Вручення підозри Насірову відбувалось у рамках розслідування "газової справи", у якій фігурує народний депутат України Олександр Онищенко. Слідство вважає, що Насіров протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах Онищенка, надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр".


Репортер Житомира
07 Березня, 2017 09:57ТОП-банер 1
ТОП-банер 2
ТОП-банер 3
ТОП-банер 4
ТОП-банер 7
ТОП-банер 8
ТОП-банер 5
ТОП-банер 6