Влад Кадоні зізнався, чому не читає Директ

Влад Кадоні зізнався, чому не читає Директ

Пару днів назад на проекті сталося показове вигнання. Всі учасники та працівники шоу дізналися, що Володимир Ганьжін, він же Жиган деякий час працював в порноіндустрії, а його «праці» можна побачити в інтернеті. 

Тому було прийнято рішення про те, що молода людина повинна обов'язково покинути проект, а це вигнання нібито послужить уроком для всіх інших. Озвучив це Влад Кадоні, якому в той день довелося бути провідним Лобового місця. Глядачі були неймовірно обурені подібною несправедливістю, адже на проекті мало не кожен другий замішаний в подібних справах, ну а про «подвиги» Рапунцель і взагалі говорити не доводиться. Однак Ольга ось уже два роки живе на шоу, при цьому її ніхто не дорікає за те, що колись вона розважала відвідувачів сайтів для дорослих і отримувала за це гроші. 

Багато було написано на сайті проекту https://dom2.show/, в околодомовскіх групах і на сайтах обурених відгуків, де шанувальники лаяли керівництво проекту за те, що вони вигнали цілком позитивну молоду людину, залишивши при цьому нудну Рапунцель.

Однак знайшлися і такі, хто щиро повірив в те, що саме Кадоні захотів прибрати неугодного учасника, тому почали писати йому повідомлення в Директ і лаяти найостаннішими словами. Благо чоловік з іронією ставиться до наївності деяких глядачів, тому опублікував одне з повідомлень і зізнався, що саме тому не читає листи, які приходять йому в величезній кількості. Адже напередодні навіть сам Жиган зізнався, що його відхід був постановочним, і він дав згоду на те, щоб в ефірі були озвучені причини його вигнання.

Здивувалися і багато користувачів, яким довелося прочитати повідомлення для Влада Кадоні. Невже ще є глядачі, які вірять, що Бородіна, Бузова або Кадоні щось вирішують на проекті? Або беруть всі події в ефірах за «чисту монету», вважаючи, що там немає нікого сценарію? Як виявилося є і досить багато.


Репортер Житомира
16 Березня, 2017 16:01