Обираємо взуття правильно

Обираємо взуття правильно

Взуття завжди було і буде найбільш важливим елементом стилю. "Пан Каблук" - классические мужские туфли.

Люди дивляться на взуття і по ньому судять про вас. Якщо воно не отримало схвалення, то ефект від решти вашого одягу і аксесуарів - будь то дорогий годинник або чудовий костюм - буде повністю нейтралізований.

Це призводить більшість чоловіків до розчарування, так як взуття дорого коштує, і купити його -  справжня проблема.

Стук важкої підошви об асфальт - найчудовіший звук, особливо якщо він доноситься з-під ваших ніг: він звучить владно і привертає увагу до ваших інвестицій (а разом з тим, говорить про ваше почуття стилю).

Якщо ви до цих пір сумніваєтеся в важливості взуття, зверніть увагу на жінок. Не питайте її думки - просто надягніть вашу кращу пару взуття і чекайте її оцінки. Після цього ви ніколи більше не будете скупитися на взуття.

Найважливішим фактором при купівлі нового взуття є те, що воно повинно підходити вам.

Немає сенсу в покупці взуття, яка буде тиснути пальці і весь час натирати ноги. Носіння незручного взуття протягом тривалого часу не тільки нестерпно, але також може привести до пошкодження ніг і порушення постави.

Зробіть все можливе, щоб знайти взуття, в якому ви будете почувати себе найкращим чином.

При покупці взуття звертайте увагу на шкарпетки, беріть з собою такі шкарпетки, які ви планували носити з вашою майбутньою покупкою; якщо з вашими новими класичними туфлями ви планували надягати тонкі шовкові шкарпетки, немає сенсу міряти їх на товсті спортивні.

Навіть незначна різниця в товщині може істотно вплинути на зручність.

Одягнувши взуття на обидві ноги, зашнуруйте або застебніть пряжку, як ви це зазвичай робите, і трохи пройдіться по магазину.

При примірці ви повинні відчувати себе комфортно. Взуття має бути зручним, щільно тримати ногу, але при цьому має залишитися вільне місце, щоб можна було поворухнути пальцями.


Репортер Житомира
12 Травня, 2017 17:19