​Здоров'я сьогодні і завжди

​Здоров'я сьогодні і завжди

Усі знають, що здоров'я – це найцінніший скарб для людини, але люди дуже часто нехтують ним, що призводить до невиправних ситуацій, або ж до летальних випадків. Потрібно завжди і всюди прислухатися до свого організму, адже він дає знаки, коли щось не так.

Хоча зараз 21 століття і медицина знаходиться на піку розвитку, хвороби та недуги у людей не зменшилися. Тому що суспільство не цікавиться як підтримувати здоров`я, як його покращувати і зберігати у 100-відсотковому стані.

Насамперед, слід знати, які є фактори здоров`я:

- спосіб життя – 50%;

- спадковість – 20%;

- стан довкілля – 20%;

- якість медичного обслуговування – 10%.

Також великий вплив на стан здоров`я мають емоції, що людині щодня доводиться переживати, взаємодія з суспільством та знання, як правильно володіти своїм скарбом. Але все ж таки більшість хвороб виникає через незнання як вести здоровий спосіб життя.

Кожні 4 роки ВООЗ надає статистику про здоров`я країн, де Україна посідає далеко не перше місце, що зовсім не радує наших фахівців. Але все залежить від нас самих. Якщо ми не будемо слідкувати за власним самопочуттям та станом здоров`я, то за ним слідкувати не буде ніхто. Наше майбутнє – це те, що ми робимо сьогодні!

Діана Гринів


Репортер Житомира
Тегі: здоров'я
19 Травня, 2017 16:54ТОП-банер 1
ТОП-банер 2
ТОП-банер 3
ТОП-банер 4
ТОП-банер 5
ТОП-банер 6
ТОП-банер 7
ТОП-банер 8