На Житомирщині новим власникам сонячних батарей відшкодують частину їх вартості

На Житомирщині новим власникам сонячних батарей відшкодують частину їх вартості

12 заяв подали жителі Житомирщини на відшкодування вартості сонячних батарей та систем сонячного теплопостачання з обласного бюджету. Орієнтовна вартість компенсації складає 541 тисяч гривень.

Під час 13 сесії облради депутати додатково виділили 1,5 мільйони гривень для компенсації за встановлення сонячних електростанцій та «теплих» кредитів жителям області до кінця 2017 року.

За інформацією департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації, 12 власників сонячних електростанцій подали заяви на отримання компенсації з обласного бюджету. До кінця тижня комісія розгляне документи заявників та затвердить суми компенсацій, орієнтовний розмір яких становить 541 тис. грн.

На території Житомирської області вже працює 37 сонячних електростанцій. За 9 із них власники отримали компенсації з обласного бюджету у розмірі 378 тис. 257 грн.

Програма передбачає відшкодування у розмірі до 50 тисяч гривень з обласного бюджету – 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, а також обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

З умовами та переліком необхідних документів можна ознайомитись ТУТ. За довідками можна звертатися за телефоном: (0412) 47-47-12.

Прес-служба ЖОДА


Репортер Житомира
06 Листопада, 2017 12:49