Три основних кольори взуття, які модні цієї осені та зими

Три основних кольори взуття, які модні цієї осені та зими

Взуття багато не буває, але навіть якщо ви вирішите себе обмежити в цьому питанні, менше трьох пар в цьому сезоні купити не вийде.

Ці три кольори - безумовний мінімум, який потрібен, щоб відчувати себе «в тренді» взуття осінь-зима 2017-18. Червоний, білий і чорний - класика в сучасному читанні, з новими правилами поєднання і стилізації. Розглядаємо найцікавіші екземпляри і проаналізуємо як це варто носити (і тут нас чекає багато сюрпризів).

Червоний

Червона шапочка могла б в новому осінньо-зимовому сезоні створити total red look. Пролетарський колір окропляв червоним подіуми на всіх головних модних тижнях, присвячених колекціям FW 2017/18. Зрозуміло, червоними там були не тільки тапочки, але навіть чоботи, в яких могли б кинутися рятувати дівчинку і її бабусю відважні дроворуби, а також їх бойові подруги (майте на увазі, що стиль «мілітарі», тобто взуття, в якому не страшно місити не тільки міський бруд, знову на піку моди).

Білий

Бездоганний білий знову використовується дизайнерами. І якщо ви вважали його занадто марким для міського життя (з нашими-то реагентами, сніжною кашею і калюжами), то доведеться згадати марки найкращих брудовідштовхуючих і водозахисних спреїв і дозволити собі білу пару чобіт. Благо, що зараз їх можна знайти практично в будь-якої колекції.

Біле взуття розглядається дизайнерами як контраст до яскравого або темного верху. Взагалі ж, треба відзначити, що «білий низ» в цьому новому сезоні - один з найпопулярніших прийомів у дизайнерів. Білим взуттям не просто доповнюють кольоровий верх -його поєднують з білими брюками, колготками, лосинами і спідницями.

Чорний

Новий сезон спалює останні модні правила і табу на колірні поєднання. Ви думали, що чорне взуття поганий вибір під світле плаття? Ви помилялися. 

Від класичних човників і брутальних черевик до «гофрованих» ботфортів і ботильйонів на шнурівці. У матовому і глянсовому втіленні, з тисненням і без. З вкрапленням кольорових і металевих деталей, і в повному монохроме. Чорний колір у взутті завжди присутній в модних колекціях, але час від часу його присутність особливо відчутна. І зараз якраз той самий випадок.


Репортер Житомира
10 Листопада, 2017 11:23