Відомому ведучому родом із Житомирської області після ДТП збирають гроші на операцію

Відомому ведучому родом із Житомирської області після ДТП збирають гроші на операцію

Відомого українського критика, телеведучого, автора програми "Аргумент-кіно" Володимира Войтенка збив автомобіль. Про це пише РБК.

У чоловіка черепно-мозкова травма. Він потребує допомоги. Як розповів друг телеведучого Сергій Тримбач, трагедія сталася в п'ятницю ввечері.

"Мій друг, мій товариш кінокритик Володимир Войтенко потрапив у біду - його збила машина. Лікарня, кількагодинна операція. Вранці (в суботу -  ред.) Володя, - слава Богу, спасибі лікарям, - прийшов до тями (про це повідомила Оля, дружина Володі)", - написав він на своїй Facebook-сторінці. 

За словами Сергія, стан Володимира, "звичайно, важкий, проте, надія є".

"Володя неодмінно одужає. Адже людина, народжена на Поліссі, має колосальні життєві ресурси", - зазначив він. 

Інший телеведучий, колега Войтенка Дмитро Комаров закликав українців допомогти Володимиру, "адже таке може статися з кожним з нас...".

"Друзі, колеги, не прокручуйте! Допомога потрібна телеведучому, який працює на 1+1 з 1999 року! Автору програми "Аргумент-кіно" Володимиру Войтенку. Збила машина. Не прокручуйте і прямо зараз візьміть і через онлайн-банкінг переведіть, скільки можете. Таке може статися з кожним з нас..." - написав Комарів. 

Гроші можна перерахувати на картку Олени Войтенко, дочки Володимира: 5351 2801 0096 1012 (УкрСиббанк). Також на картку дружини Володимира (Калуга Ольга Василівна): 5168 7427 0036 5525 (Приватбанк). 

Володимир Миколайович Войтенко народився 19 листопада 1959 року в Новоград-Волинському районі Житомирської області. Автор понад 700 публікацій в українських та зарубіжних періодичних виданнях, в аналітичних збірниках, фестивальних каталогах, енциклопедіях, а також на інтернет-сайтах (зокрема, в журналі "Новини кіноекрана", "ПіК", "Мистецтво кіно", "KINO-КОЛО", "Український тиждень"; у газетах "День", "Столичные новости", "Дзеркало тижня" та інших).


Репортер Житомира
27 Листопада, 2017 15:13