У Мережі з'явилися чутки про підготовку Doogee повноекранного смартфона MIX 3 з гнучким дисплеєм

У Мережі з'явилися чутки про підготовку Doogee повноекранного смартфона MIX 3 з гнучким дисплеєм

У Мережі з'явилися чутки про підготовку Doogee повноекранного смартфона MIX 3 з гнучким дисплеєм. Його реліз очікується в наступному році. Смартфон буде оснащений зігнутим AMOLED-дисплеєм із спеціальним покриттям на тильній стороні, що забезпечує можливість вигину уздовж вертикальної осі екрану для більш зручного управління пристроєм.

Повідомляється, що завдяки гнучкому екрану смартфон MIX 3 забезпечує вищу роздільну здатність, більш широку колірну гамму, більш широкий кут огляду і має більш тонкий корпус. Гнучкий екран зменшує світловідображення, підвищує якість зображення і покращує читаність, особливо при денному освітленні на вулиці або флуоресцентному освітленні в офісі. Також MIX 3 відрізняється низьким енергоспоживанням і невеликою вагою.

Значна гнучкість MIX 3 сприяє високій стійкості до стиснення і падіннями, що збільшує термін служби смартфона. З урахуванням того, що смартфони стають все більше і більше, гнучкий дисплей зручніше для управління смартфоном однією рукою. 

Відзначено, що у MIX 3, як і у MIX 2, буде функція розпізнавання осіб для розблокування пристрою. Розміри екрану залишаться колишніми, як і дозвіл. Чи збережеться і конструкція з чотирьох камера, а обсяг оперативної пам'яті виросте до 8 Гбайт. Ємність флеш-накопичувача складе 128 Гбайт. 

Про ціну MIX 3 поки говорити рано, але очікується, що вона буде не менше 199,99 дол. США.

Як стверджує компанія, 6 Гбайт ОЗУ і 128 Гбайт флеш-пам'яті в смартфоні цілком достатньо, щоб вирішити усі завдання пувесь день. Порівнюючи телефони з ОЗУ у 4 Гб нова версія MIX3 на базі Helio P25 забезпечить більш швидку і надійну роботу в режимі багатозадачності. 

И, кончено, еще один момент. Для того, чтобы увеличить "живучесть" вашого смартфона предлагаем купить за достаточно выгодной ценой  портативные зарядные устройства Power bank


Репортер Житомира
09 Грудня, 2017 14:03