Микола Савенко – майбутній кандидат від БЮТ на виборах житомирського міського голови.

Як стало відомо сайту Reporter.ZT.ua (Репортер Житомира)-Очільник міської партійної організації БЮТ Микола Савенко боротиметься за крісло мера Житомира. Представлення майбутнього кандидата відбулося під час прес-конференції очільника обласного БЮТу Сергія Пашинського. Останній Савенка і представив.
Микола Савенко – провірений БЮТівський багнет. Уродженець Дніпродзержинська, вже з далекого 1987 року проживає у місті Житомирі, де пройшов непогану бюрократичну школу – в свої роки пропрацював від інженера технагляду до начальника комунального управління міста. Після цього пішов у бізнес, де себе непогано реалізував. За професією будівельник.
– Якщо Житомиром правильно керувати, то можна бути впевненим у тому, що місто отримає нове дихання і повернеться на шлях розвитку, – заявив під час своєї презентації зі знанням справи Микола Савенко. – Наразі ж місто знаходиться на грані колапсу. Уявіть собі той факт, що Житомир отримує воду по одній єдиній трубопровідній магістралі. А якість води яка? Цією ж водою і тарілки мити неможна, не те, що вживати її за призначенням. Моє головне завдання на посту мера міста – відновлення ефективного керування усіма підрозділами і підрозділами міської ради, на благо усіх житомирян.
Новини Житомира на Репортері