Власники приватних будівель, поки не пізно, відремонтуйте димоходи!

Новини Житомира на Репортері:«бабине літо» надає людям додаткову можливість ретельніше підготуватися до холодів. Але, як показує життя, значна кількість громадян живе минулим днем.

Велика кількість пожеж минулого тижня сталося через не підготовлені до опалювального сезону печі, або забиті минулорічною сажею димоходи, повідомляє прес-служба ГУ МНС України в Житомирській області. Так, тільки за один день, 25 вересня, через цю причину пожежі трапилися в шести різних населених пунктів області. Недбалі господарі втратили літні кухні, господарчі будівлі, дахи над головою.

Друга за кількістю пожеж причина загорання – використання відкритого вогню під час перебування на сінниках або біля копиць з сіном. Частіше за все – це паління під час робіт. Крім того, сіно підпалюють діти, які бавляться з сірниками. Так, як, наприклад, в селі Новопіль Черняхівського району, де внаслідок пустощів дітей з вогнем, виникло загоряння копиці сіна. Пожежею знищено 2 тонни сіна та 1 тонна соломи. Всього за вихідні дні згоріли чотири сінника з запасами сіна та соломи на зиму та чотири відкритих копиці сіна.

Отож, перш ніж підпалити цигарку чи підсвітити собі сірниками на сіннику – подумайте, що буде їсти ваша худоба взимку…