Як біля університету Франка водогін ремонтували

Їдьте швидко до університету Франка – там земля провалилася, – повідомили сьогодні кореспондентові Reporter.ZT.ua знайомі житомиряни. 

Зважаючи на те, що у Житомирі частенько провалюється асфальт і одного разу жертвою «підземних пустот» став навіть тролейбус, повідомлення виглядало доволі правдоподібним.

Прибувши на місце події, а саме – перехрестя вулиць В. Бердичівська та Івана Франка, одразу ж стало зрозуміло, що щось таки трапилося – на дорозі стояли вантажівки, екскаватор та підйомний кран. Працівники комунальних служб на фразу журналіста розповісти, як так сталося, що у цьому місці провалилася земля, засміялися, мовляв, оце у людей фантазія розвинута – як недобачать, то прибрешуть…

Що сталося насправді? Працівники водоканалу ліквідовували порив водогінної мережі. За словами керівника робіт, який чомусь відмовився представлятися, у цьому місці певний час існував прихований порив – вода витікала у землю. За допомогою спеціальних детекторів було чітко визначено місце підземного пориву труби, де і були здійснені ремонтні роботи.

А інформація про черговий провал землі у Житомирі виявилася банальним «зіпсованим телефоном»…