Підготовка до Нового року – справжній екзамен для нової міської влади Житомира

Міський голова разом зі своєю командою повинні підтвердити, що зможуть якісно підготувати та організувати процес новорічних масових гулянь у Житомирі. Очільники міста, очевидно, це добре розуміють. Міський голова Володимир Дебой вчора на виконкомі Житомирської міської ради доручив відповідним службам (міліції, ДАІ, МНС) провести новорічну ніч у робочому режимі та забезпечити дотримання правопорядку на центральній площі та вулицях міста.

Заступник міського голови Микола Боровець взагалі розкритикував міське управління культури за те, що “люди зустрічають біля ялинки Новий рік самі по собі, а ми (міська влада, – прим. авт.) не маємо до цього жодного відношення”. Мовляв, біля міської ялинки має бути більше різноманітних сценічних постановок, виступів, конкурсів та програм.

Заступник начальника управління культури міськради Наталія Марчук, зауважила, що з 17 грудня святкові заходи відбуватимуться щодня та пообіцяла врахувати думку заступника міського голови.

Ще одне питання, яке постало перед членами виконкому – відсутність спеціальних паспортів на підключення святкової ілюмінації. Виявляється, щоб вивісити на вулицю святкову гірлянду – потрібен дозвільний документ, згідно якого дається технічний висновок та відповідний дозвіл.

Хто має готувати та видавати ці паспорти – з першого разу не змогли й розібратися… Сергій Руденко (керівник міської “архітектури”) кивав в сторону Валентина Яценка (керівника КП “Реклама”). Останній спростовував тезу про те, що його підприємство має видавати паспорти на підключення святкової ілюмінації. Коротше кажучи, вирішено було зібрати робочу групу і вирішити це питання вже наступного понеділка.

Міський голова Володимир Дебой лише зауважив, що видача дозволів на підключення святкової новорічної ілюмінації повинна бути максимально спрощеною, щоб не відбити у людей бажання взагалі щось робити.

Отож, свята з кожним днем наближаються. Житомиряни відпочиватимуть, а влада демонструватиме свій креатив та ефективність.

21 грудня – урочисте відкриття та запалення новорічної ялинки Богунського та Корольовського районів міста Житомира

За дотримання законності на виконкомі пильно стрежить прокурор Житомира Ілля Титарчук

Сергій ФЕЩЕНКО Репортер Житомира