Сергій Рижук: ефективний керівник чи самодур? (Думки експертів розходяться)

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук ввійшов у трійку найбільш ефективних менеджерів за підсумками рейтингу ефективності управління регіонами України. Рейтинг складено «Українською Інвестиційною Газетою» та незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» на підставі даних Державного комітету статистики України.

В основу формування рейтингу голів облдержадміністрацій було покладено принцип співставлення позицій, які посідала та чи інша область у попередні п’ять років (2005-2009) з показниками соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя 2010 року. За основні показники соціально-економічного розвитку областей було взято: реальний сектор економіки; інвестиційна і зовнішньоекономічна діяльність; державні фінанси і фінансовий результат підприємств; соціальний сектор; споживчий ринок; екологія, повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Згідно з рейтингом ефективності управління регіонами, складеним за показниками соціально-економічного розвитку областей України в І півріччі 2010 року, першу позицію посідає голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вилкул, другу – голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, третю – голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук. Завершує цей список голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв, який на 25-у місці.

А ось експерти видання “Комментарии”, які нещодавно присудили міському голові Житомира Володимирові Дебоєві не зовсім почесне перше місце у рейтингу мерів-маріонеток, сьогодні опублікували новий рейтинг регіональних князьків-самодурів. Сергій Рижук у цьому рейтингу на передових позиціях…

Ось що пишуть “Комментарии”: “Публічно співати любить і житомирський губернатор Сергій Рижук, який полюбляє брати участь у всіляких фуршетах і презентаціях. Його репертуар складається в основному з українських народних застільних пісень. Його колишній заступник Володимир Дебой нещодавно обраний мером Житомира, поки ще не дотягує до свого фактичного патрона.

Проте, Дебой вже заслужив на перший анекдот про себе – його післявиборну поїздку в Голландію, нібито обмінятися досвідом, гострі на язик житомиряни пояснили тим, що, мовляв на радощах розслабитися, поїхав. Таким чином градоначальник Житомира став першим новообраним мером про яке народ почав творити анекдоти.”

З Сергієм Рижуком його підлеглим не нужно 🙂

Репортер Житомира