В перший день зими в області згоріло 8 будинків

Виявляється, чим холодніше стає на вулиці, тим спекотніше може бути у оселях. Вчорашній день пожежники Житомирської області зовсім не відпочивали – протягом однієї доби різних районах Житомирської області від пожеж постраждало 8 приватних будинків.

У п’яти випадках причиною займання стало порушення експлуатації, або несправність пічного опалення. Так, о 21:20 в Коростишеві через тріщини в димоході сталося загорання піддашку дерев’яного житлового будинку. Внаслідок власної недбалості родина, в прямому сенсі цього слова, залишилася без даху над головою.

Близько 20:00 саморобний електронагрівальний пристрій став причиною пожежі в Житомирі. Застаріле автономне опалення на твердому паливі не справлялося із завданням, тому господарка тривалий час користувалася саморобним електричним «обігрівачем». Саме через цей прилад вогнем оселю знищено вщент.

0 23:58 в селі Залізня Житомирського району пожежа виникла в житловому будинку, за припущенням фахівців МНС, через коротке замикання електропроводки. Стара електромережа була перевантажена підключенням багатьох побутових приладів. Вогнем знищено дах, перекриття та домашнє майно. Від будинку залишилися лише стіни.

Сергій Уланов, інженер центру зв’язків з громадськістю ГУМНС у Житомирській області: “Громадянам пам’ятайте, що, саме в холодну пору року, пічне опалення та електромережа потребують особливої уваги!”

Репортер Житомира