Кримінальні новини Житомира за минулий тиждень

Минулого тижня Житомирську область сколихнули 183 злочини. З них 7 пограбувань, 114 крадіжок та 59 випадків інших протиправних діянь. За цей же період працівники міліції розкрили 115 злочинів, а саме: 54 крадіжки, 5 пограбувань та 54 інші злочини.

26 січня до Баранівського РВ звернулась жителька райцентру, 1936 р.н., з заявою про те, що із її будинку, куди невідомий зайшов через незамкнені вхідні двері, викрадено 130 гривень. Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєні злочину затримали 22-річну раніше судиму місцеву жительку.

28 січня жителька Коростенського району повідомила до міськвідділу міліції про те, що із її будинку, через незамкнені вхідні двері, невідомим викрадено мобільний телефон «Нокіа» вартістю 1 тисячу гривень. Працівники міліції за підозрою у скоєнні крадіжки затримали 20-річну непрацюючу місцеву жительку, яка у скоєному зізналась.

28 січня до Богунського РВ надійшло повідомлення про те, що із будинку 35-річної жительки обласного центру, через незачинене вікно, невідомим викрадено масляний обігрівач. Сума збитку становить 448 гривень. Дільничні інспектори міліції спільно із працівниками державної служби охорони за підозрою у скоєнні злочину затримали 28-річну непрацюючу раніше судиму місцеву жительку, яка у скоєному зізналась.

До Малинського МВ звернувся 27-річний житель Київської області з заявою про те, що поблизу гуртожитку учбового закладу, невідомий незаконно заволодів його автомобілем «Чері». Оперативники карного розшуку за підозрою у вчиненні злочину затримали 20-річного місцевого жителя. Автомобіль повернуто власникові. Слідство триває.

Ольга Кушнір, спеціаліст ВЗГ УМВС України в Житомирській області
Відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Житомирській області

Репортер Житомира