Розпочинає діяльність Житомирський Апеляційний адміністративний суд

Сьогодні, 19 січня, керівники області та міста взяли участь у відкритті Апеляційного адміністративного суду міста Житомира. Урочисту церемонію розпочали із привітальних пісень новорічно-різдвяного циклу у виконанні представників Господарського суду.

Міський голова Володимир Дебой звернувся із вітальним словом до працівників нової судової установи: «Я хочу побажати, щоб у нас була в основному лише досудова співпраця і залишалося більше часу на звичайні мрії та їх здійснення. Нехай судових справ буде небагато. Якщо ж і виникатимуть, то лише на досвід тим, хто зробив помилку, і на радість людям, інтереси яких захищатимуть. Приємно, що Житомир поступово стає центром не тільки області, а й центром, навколо якого групується центральна Україна. Дуже добре, що саме апеляційний адміністративний суд відкривається сьогодні в Житомирі. Це в першу чергу зручно житомирянам і сусідам міста та області».

Володимир Дебой подякував голові Житомирського апеляційного суду Катерині Франовській за те, що вона плідно працювала над відкриттям даної установи в Житомирі.

За словами Катерини Франовської, вже із сьогоднішнього дня розпочинається процесуальна діяльність новоствореної судової установи, яку здійснюють 10 суддів.

Житомирський апеляційний адміністративний суд знаходиться на 3, 4 та 5 поверхах Господарського суду Житомирської області. Установа прийматиме звернення не лише від громадян Житомира, а й від мешканців Рівненської області.

Управління по зв’язках з громадськістю