Як бійці “Беркуту” на брусилівських школярах “розминалися” (фото)

11 січня, напередодні відзначення дати створення спецпідрозділу «Беркут» школярі з Брусилівського району змогли побачити, якими навичками володіють міліціонери з елітного підрозділу при УМВС України в Житомирській області. Відвідати базу житомирського «Беркуту» випала можливість не всім, а лише найкращим учням та успішним спортсменам східного району Житомирщини, повідомляє Репортеру Житомира ВЗГ УМВС.

Досвідчені фахівці «Беркуту» розповіли молоді про завдання, що покладені виключно на спецпідрозділ, які успішно виконуються його бійцями вже 19 рік поспіль. Серед них: затримання особливо небезпечних, озброєних злочинців, припинення групових хуліганських проявів і масових безладів, силове забезпечення операцій міліції, охорона громадського порядку в місцях із складною кримінальною обстановкою та при виникненні надзвичайних ситуацій. Зрозуміло, що виконання таких задач вимагає від кожного міліціонера як фізичної підготовки, так і досконалого знання норм законодавства.

Антон Сичевський, ВЗГ УМВС України в Житомирській області: “Бойове мистецтво є невід’ємною частиною професійних вмінь, що відшліфовуються міліціонерами з «Беркуту» на щоденних заняттях з фізичної підготовки. Школярі стали свідками імпровізованого звільнення захоплених злочинцями заручників, знешкодження та нейтралізації зловмисників. Підліткам були продемонстровані показові виступи, проведені практичні заняття із застосування прийомів самооборони, а бажаючі навіть мали змогу спробувати їх повторити безпосередньо у спарингу з бійцями спецпідрозділу.”

Своїми враженнями від виходу на ринг поділилися 8-класник Дмитро Шнайдерський та 11-класник В’ячеслав Кучеренко. За словами Дмитра, він займається карате 8 років, але змагатися з майстром йому було лячно. Славко ж говорить навпаки: «Боротися з такими досвідченими хлопцями мені довелося вперше, проте страху не відчував. У житті траплялося по-всякому. Сьогодні я отримав гарний урок, як правильно постояти за себе».

Микола Юхимчук, командир спецпідрозділу «Беркут» УМВС України в Житомирській області: «Сьогодні до нас завітали одні із кращих старшокласників Брусилівського району. Хотілося, щоб вони більше дізналися про роботу нашого підрозділу. Цим учням ми показали, як проходять наші будні, де ми тренуємося, де проводимо стрільби.

Судячи з реакції школярів, захід їм сподобався, тому я сподіваюсь, що подібні зустрічі будуть проводитися і в подальшому. Ми маємо надію, що хтось із сьогоднішніх гостей в недалекому майбутньому обере для себе професію міліціонера.

Напередодні дня заснування підрозділу, вітаю всіх своїх колег та ветеранів «Беркуту», бажаю їм міцного здоров’я, наснаги та благополуччя».

Було б смішно, якби герої фотографії помінялися місцями )

Репортер Житомира