Володимир Дебой втратив вільний час і спокійну годину

100 днів роботи житомирським міським головою змінили життя Володимира Дебоя. Він втратив вільний час та спокійну годину. Відтепер він дуже мало бачить своїх дітей, на себе часу немає взагалі.

Каже, що дуже хочеться швидко розібратися у тій горі проблем, які накопичила за попередні роки попередня влада. Мовляв, “щоб покращити життя людям вже сьогодні”. Для цього він зі своїми заступниками дуже часто затримується на роботі до 12-ти години ночі.

У попередньому матеріалі ми висвітлювали досягнення мера за 100 днів роботи. Виявляється, є й те, що Володимира Дебоя не влаштовує.

1. Блокування роботи (коли на певному етапі розв’язання проблем починається зачіпання інвтересів впливових людей, йдуть образи. До погроз поки не доходило.)

2. Корупційні схеми (їх мер Житомира духе хоче зламати, але вони настільки всеохоплюючі та закоренілі, що зробити це йому вкрай важко)

3. Неможливість вирішення деяких проблем, з якими звертаються громадяни (прийом громадян для мера щоразу перетворюється на випробування, оскільки люди приходять зі своїми скаліченими долями, просять допомоги, а допомогти у міру тих чи інших причин – не вдається.)

Отож, першу стометрівку (100 днів роботи) Дебой пробіг. Великих досягнень немає, але й дров не наламав. І то добре. Адже, об’єктивно, серйозні позитивні результати (якщо вони мають бути) так швидко не приходять.