Житомирський художник представляє Україну в Індії

Два тижні тому Юрій Камишний ще малював поліські засніжені хатки, а сьогодні дивує своїм мистецтвом жителів та туристів індійського міста Мамалпурам штату Таміл Наду. З 9 по 23 лютого 2011 року у цьому мальовничому курортному місті південної Індії проходить міжнародний симпозіум скульпторів та художників. Серед учасників митці з десяти країн: Ісландії, Франції, Італії, Бельгії, Німеччини, Англії, Росії, Швеції, України та Індії.

Україну на цьому міжнародному заході представляє Заслужений художник України – Юрій Камишний.

Учасники симпозіуму декілька тижнів працювали у цьому місті після чого організували звітну виставку. Для розміщення робіт митців у місті виділено спеціальну огороджену територію в центрі якої розміщуються скульптури, а по периметру – станкові твори.

На відкритті виставки був присутній мер міста Мамалпурам П.А.Ешвандрао, який відзначив роботу житомирянина й особисто привітав Юрія. Відвідувачі виставки охоче фотографують роботу Юрія Камишного, на якій він зобразив частину місцевого храму й скульптуру слона, що знаходиться поруч. Слон вважається священною твариною, це один з семи скарбів буддизму. дехто бажає її придбати, та Юрій не продає картину, бо планує організувати виставку на батьківщині, до якої вже декілька років ретельно готується. Дехто бажає придбати картину українця, та Юрій не продає її, бо планує організувати виставку на батьківщині, до якої вже декілька років ретельно готується.

За матеріалами: Житомир-online