«Місячний» день загрожує ураганами і небезпечний для жінок. Як його пережити

В Україні – паніка: 19 березня Місяць підійде до Землі на рекордно близьку відстань – 356,6 тис. км (в середньому 384 тис.). І його можна буде розглянути в деталях неозброєним оком.

В інтернеті вже розповзлися історії про те, що кожного разу, коли траплялося таке зближення, слідувала катастрофа. Нібито саме через це в 1992 році на США обрушився ураган Ендрю, який знищив Багамські острови та узбережжя Флориди. А в 2005-му трапився землетрус в Пакистані, який вбив більше 70 тис. чоловік. До речі, японський землетрус теж багато хто пов’язує з наближенням Місяця – мовляв, якщо 11 березня так трусонуло, то чого ж чекати 19-го – в самий пік зближення?

Паніка з інтернету перекочувала і на вулиці: деякі українці кажуть, що 19 березня з дому – ні ногою. Але вчені запевняють, що зв’язку між наближенням Місяця до Землі і ураганами з цунамі не існує. «Це відбувається регулярно: 2 серпня, 28 вересня і 26 листопада Місяць наблизиться на майже таку ж відстань», – говорить астроном Прикарпатського університету Іван Климишин. «Катаклізми і наближення Місяця ніяк не пов’язані, – погоджується Валерій Клещонок з Астрономічної обсерваторії КНУ ім. Шевченко. – Максимум – припливи і відливи будуть трохи більшими». Але є й інші думки. Американський астроном Річард Нолл вважає, що в момент зближення Землі і Місяця можуть відбуватися непередбачені зміни магнітних полів двох планет, що здатне спровокувати шторми, вулканічну активність і землетруси.

МІСЯЦЬ ВПЛИВАЄ. Зате астрологи не сумніваються: саме Місяць став причиною катаклізмів у Японії. «Стихія Місяця – вода, а символ країни Висхідного Сонця – Овен. Тому не випадково постраждала Японія – і саме від цунамі, – каже Влад Росс. – Вплив Місяця починається задовго до 19 березня. А вже 19 березня напруга піде на спад – поштовхи в Японії припиняться». Відчують вплив Місяця, на думку астрологів, і люди: у активних буде приплив сил, а в спокійних – їх занепад. Але особливим випробуванням 19 березня стане для жінок, запевняють прихильники ведичної віри (сучасні язичники). «У цей день жінки будуть керуватися емоціями, а не логікою. «Прокинуться» всі глибинні страхи. Жінки повинні бути максимально обережними», – каже волхв Святогор Магур.

Астролог і нумеролог Лілія Романова вважає, що складними будуть цілих чотири дні – 18,19,20 та 21 березня. «Особливо небезпечний день 18 березня. По-перше, це місяць – 15 місячний день, особливість цього дня – спостерігається дуже багато сварок. Це стосується і особистих відносин, і робітників, причому на всіх рівнях. Це може проявитися і природними катаклізмами, навіть там, де їх і не чекали, і урядовими кризами, і техногенними катастрофами. Символи дня – змія і шакал – говорять самі за себе. У відносинах з людьми з’явиться бажання сказати все, що ви про них думаєте, «розставити всіх по місцях». Однак те, що в цей момент вам буде здаватися щирим і наболілим, згодом, коли пристрасті притихнуть, виявиться бурею в стакані і ви, швидше за все, пошкодуєте про власні слова», – говорить Лілія.

«Також важлива сама дата 18.03.2011 з точки зору нумерології. Сам день дає в сумі 9 – це час завершення, в тому числі краху і руйнування. Хочете «вціліти», зберегти те, що вам дороге – постарайтеся в цей день бути максимально доброзичливими і спокійними. Нумерологічне значення дня в цілому відповідає числу 7 – а це жертовність, втрати, відплата, але і нагорода, везіння для тих, хто вчасно допоміг іншому, виявив щедрість, мудрість і справедливість. 19 березня буде вже як би продовженням процесів, що почалися у п’ятницю. Якщо всім нам вдасться зберегти те, що нам дороге, то це закріпиться і навіть примножиться вже в неділю – 20 березня. Також весь цей період протипоказані хірургічні операції, голковколювання, донорство через повнокров’я органів і різко зниженим згортанням крові. Це загрожує непередбаченою кровотечею, яке важко зупинити, і іншими ускладненнями», – вважає нумеролог.

ЯК ПЕРЕЖИТИ МІСЯЧНИЙ ДЕНЬ

Поради астрологів:

1. Не укладайте ніяких угод, не вкладайте гроші – очікування не виправдаються.

2. Емоційні потрясіння можуть бути чреваті розлученнями і розривами. Постарайтеся відкласти всі серйозні розмови хоча б на кілька днів.

3. 19 березня дуже загостриться інтуїція. Дійте, як вона підказує.

Поради волхвів:

1. Відмовтеся від важкої роботи і будь-яких починань, вони не приведуть до успіху. Особливо це стосується жінок.

2. Займіться духовним очищенням, попостіться за три дні до події і три дні після. Це допоможе безболісно пережити цей день.

3. Впливу Місяця більше схильні жінки. Їм рекомендують день зустріти в медитації або глибокою молитвою, представляючи тиху водну гладінь.

4. Опаліть будинок полином або чебрецем, особливо в кутах кімнат. Це очистить дім від негативної енергії.

Лікарі:

1. Емоційно нестабільним людям варто в такі дні дотримуватися режиму дня: лягати і вставати вчасно, не перевантажувати організм важкою і жирною їжею, пити заспокійливі трав’яні настої (меліса, м’ята і т.д.). Дуже небажано вживати навіть не міцний алкоголь, кава, енергетичні напої.

Волхв Святогор Магур, астрологи Влад Росс і Лілія Романова, психіатр Ігор Дубінін, Сегодня