Володимир Дебой планує перейменувати Гідропарк та відродити “Зірницю”

Під час наради, що відбулась 15 березня із керівниками навчальних закладів міста, міський голова Володимир Дебой та всі присутні відмітили, що у середніх навчальних закладах підвищився рівень зацікавленості молоді Житомира спортом та уроками фізкультури на ковзанах та лижах.

Володимир Дебой зазначив, що має надію не просто перейменувати Гідропарк на Парк фізкультури і відпочинку, а ще й зробити його популярним місцем для активного й корисного для здоров’я проведення часу. Тому в планах стоять такі завдання як очищення русла річки, створення у парку пунктів оренди та продажу спортивного інвентарю та зробити необхідні для проведення занять спортом майданчики.

Крім того, міський голова поділився ще одним наміром – на базі 8-го армійського корпусу провести всеукраїнську акцію війського-патріотичного виховання та навчання учнів шкіл (за зразком відомих раніше змагань “Зірниця”).

Також уже найближчим часом за підтримки міського голови у місті буде встановлено 5 нових спортивних майданчиків, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.