Євро-2012: В Інтернеті киян виставили на посміховисько

В п’ятницю, 4 березня, Київ першим з українських міст Євро-2012 запустив офіційний сайт приймаючого міста турніру. На жаль, не обійшлося без дуже прикрих промахів.

Як відзначають творці сайту, відповідно до рекомендацій УЄФА ресурс повинен виконувати роль електронної візитівки міста, на якій користувачам буде запропоновано інформація про історичне та культурне життя міста, його пам’ятні місця, підготовку до чемпіонату Європи інфраструктурних об’єктів. Сайт містить різноманітні відео-і фотоматеріали.

Ресурс містить інформацію українською та англійською мовами. І якщо до української версії немає ніяких претензій, то англійська викликає істеричний сміх у європейців, більшість з яких вельми добре володіє англійською.

Пропонуємо вашій увазі перелік фраз, що містяться на сайті:

* “Kyiv is on a crossroads of automobile ways …”
* “Routes from here run which connect city both to the countries of Central and Western Europe ..”
* “The passenger transportation, including international, are carried out …”
* “Kyiv are a greatest air gate of independent Ukraine …”
* “The river of Dnipro, on which both coasts located Kyiv, is an important …”
* “During the reconstruction in 1998 year by means of individual seats installing the capacity of the stadium decreased to 83 thousands …”

І це далеко не все, чим ми “порадували” майбутніх заморських гостей у нашій електронній візитці про історичне та культурне життя міста.

Що ж, залишається тільки сподіватися, що вже в самий найближчий час інформація на сайті буде написана на грамотному англійському та про цей інцидент всі забудуть уже через кілька днів – побажаємо успіхів у цій справі творцям ресурса.

Зазначимо, це не перший інтернет-інцидент, пов’язаний з Євро-2012: ажіотаж на евробілети в перший же день поклав сервер УЄФА. На офіційному сайті УЄФА зареєструвався вже 591 161 уболівальник, щоб вибороти право купити квитки на матчі Євро-2012. У загальній карті реєстру представлено 161 країна світу, повідомляє kiev.vgorode.ua.