Завтра в Житомирі брат екс-президента України, нардеп Петро Ющенко просуватиме свій проект “Українці в світі”

Завтра Житомир відвідає ще один нардеп. І не хтось там, а сам брат колишнього екс-президента України Віктора Ющенко, народний депутат України Петро Ющенко. І представлятиме він у нашому регіоні свій культурологічний проект “Українці в світі”.

Як повідомив Репортерові Житомира помічник вищезазначеного нардепа Олександр Батанов, завтра Петра Ющенка у Житомирі очікує насичена програма. О 9-й ранку він зустрінеться з житомирським міським головою Володимиром Дебоєм, о 10-20 проведе зустріч з вчителями історії та директорами житомирських шкіл в актовому залі інституту післядипломної освіти.

Далі Петро Ющенко поспілкується з прихожанами православної церкви, яка будується в Житомирі біля 33-ї школи та прочитає лекцію в ЖДУ імені І. Франка для студентів та викладачів філфаку та істфаку.

Ну, а у самому кінці своєї насиченої програми Петро Ющенко у житомирському прес-клубі проведе прес-конференцію з місцевими журналістами. Тема обговорення: культурологічний проект “Українці в світі”. Початок о 15-30.