У Чуднові пройшов футбольний турнір, присвячений пам’яті загиблого Юрія Сороки

У пам’ять про Юрія Сороку, який трагічно загинув у 2005 році у результаті дорожньо-транспортної пригоди, його друзі вирішили заснувати та щороку проводити футбольний турнір.

Обдарований нападаючий, чиє життя обірвалось у 32 роки, він сам увесь вільний час проводив на стадіоні, адже спорт відіграв неабияку роль в його житті. Тому, певно, і професію обрав відповідну, що вимагала дисципліни, гарту та характеру – офіцер Служби безпеки України. Трагічна випадковість перекреслила всі сподівання та життєві плани.

З 2006 року у перших числах квітня у місті Чуднові, де Юрій Сорока народився, проходить футбольний турнір, який сьогодні уже має статус всеукраїнського. До участі традиційно запрошуються місцеві команди та представники обласного центру. Такі змагання, переконаний голова оргкомітету Юрій Чорний, не просто данина пам’яті неординарній людині, а й реальна можливість для молодих талановитих гравців заявити про себе.

На відкритті турніру, що цього разу проходив 9 квітня, завжди присутня родина Юрія Сороки – мама Ніна Романівна, дружина Юля та 8-річна дочка Інна. Для них таке щемливе ставлення до близької їм людини, втричі дорожче.

“Нікому із друзів Юри ніхто не нагадує й словом про змагання, однак щороку, ось уже вчетверте, вони за місяць-півтора розпочинають вирішувати організаційні питання, пов’язані із їх проведенням, залучають якомога більше учасників та всіляко підтримують нас. Я вдячна всім за пам’ять про сина”.

Почесними гостями спортивного заходу стали голова Федерації футболу Житомирської області Олександр Коцюбко, голова Чуднівської райдержадміністрації Максим Самчик, які також висловили слова подяки організаторам і за людяність, щирість та вірну дружбу, і за бажання залучити якомога більше молоді до здорового способу життя.

Відтак цьогоріч на турнірі за спеціальний кубок боролися 8 команд, матчі яких проходили паралельно у двох підгрупах. За результатами трьох ігор переможці, визначені за сумою балів, команди «Тетерів» (Чуднівського спиртзаводу) та «Грантех» (м. Житомир) змагалися за перше та друге місця. Третє та четверте – виборювали команди смт. Іванополя та ДЮСШ м. Чуднова, що у своїх підгрупах стали другими. Абсолютну перемогу здобули «Тетерівці», їм поступилися з рахунком 2:1, а тому посіли друге місце – гравці «Грантеха». І третіми були «Іванопільці».

Переможці отримали спортивні кубки, почесні грамоти, медалі, а всі учасники – пам’ятні вимпели із символікою турніру, повідомляє Алла Ващенко, ВЗГ УМВС України в Житомирській області.