У Коростені знімуть кліп для відомого в Україні гурту “Полюси”: прийняти участь у зйомках може кожен бажаючий!

Впродовж 5-7 травня в містах Житомирі та Коростені Житомирською обласною молодіжною громадською організацією “ХХІ покоління” будуть проведені на безоплатній основі професійні зйомки дебютного кліпу українського поп-рок гурту «Полюси» із міста Чернівці на пісню «Однакові сни».

Український поп-рок гурт “Полюси” – переможці та учасники багатьох музичних конкурсів і фестивалів, в тому числі проекту Djuice Music Drive та “Свіжа кров” каналу М1. У січні 2011 року в місті Житомирі гурт разом із Житомирською обласною молодіжною громадською організацією “ХХІ покоління” започаткували Міжрегіональний благодійний соціальний проект “Міст добра заради життя”.

Зважаючи на важливість підтримки подальшого розвитку талановитої молоді, Житомирською обласною молодіжною громадською організацією “ХХІ покоління” започатковано некомерційні проекти “Талановита Україна” і “Талановита Житомирщина” за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради, облдержтелерадіокомпанії, рекламного ательє “Люкс Design”, фотостудії HD-Studio, сайту Репортер Житомира www.reporter.zt.ua, інформаційного сайту www.zhitomir.info, www.0412.in.ua, Geomeria.ru, радіо “Житомирська Хвиля” і ТРК “Ефір”. Одним із напрямів роботи соціального проекту є підтримка розвитку української музики.

.

У липні 2011 року в Житомирській області відбудуться також на безкоштовній основі зйомки кліпу гурту на пісню “Казка” гурту “Полюси”. Відеокліпи будуть розміщенні на каналах: М1, СТБ, Інтер і Перший Національний.

На даний час здійснюється узгодження питання про участь українського поп-рок гурту “Полюси” у святковому концерті до 20-ої річниці Незалежності України у місті Києві 24 серпня 2011 року.

Олег Сірман – лідер гурту “Полюси”

Офіційна інтернет-сторінка гурту “Полюси” – www.polusy.com.ua. Офіційна група колективу “Полюси” в соціальній мережі – http://vkontakte.ru/club3620356

Житомирська обласна молодіжна громадська організація “ХХІ покоління” вирішила зробити подарунок шанувальникам гурту “Полюси” – дати можливість потрапити на знімальний майданчик і на власні очі побачити, як створюється музичний відеокліп на пісню “Однакові сни” у місті Коростені.

Усі, хто має бажання прийняти участь у зйомках дебютного відео музичного колективу, просимо надіслати свого листа «Полюсам» на електронну скриньку PortalMolodi@ukr.net

Кількість запрошень обмежена! Поспішайте надіслати свій лист до 2 травня 2011 року!