У Житомирі побудують завод гарячого цинкування

До кінця цього року в Житомирі планують побудувати завод потужністю 50 тис. тонн металовиробів на рік, вартістю 24 млн. доларів. Про це повідомили в дирекції підприємства ВАТ “Полімекс – Мотосталь”.

За словами контролера-ревізора інвестиційного проекту Юрія Федуна, це буде завод з нанесення антикорозійних покриттів на металоконструкції методом гарячого цинкування. Для цього акціонерне товариство викупило одну з будівель і приміщення фарбувального цеху Житомирського заводу верстатів – автоматів. Виробництво планується ввести в дію до кінця цього року. Запуск нового заводу дасть місту більше 200 робочих місць.

Приймаючи рішення про спорудження нового заводу, польські інвестори зупинили свій вибір на Житомирі тому, що тут діють кілька потужних підприємств, що спеціалізуються на виробництві великогабаритних металевих конструкцій. Крім того, до уваги приймалося і те, що Житомир знаходиться на вигідній транспортній розв’язці. На заводі в ж розпочато налагодження контактів з майбутніми діловими партнерами, які зацікавлені в їх послугах з гарячого оцинкування виробів, повідомляє all-biz.info.

Планується також створення виробництва, де будуть випускатися настильні решітки, які використовуються в місцях з підвищеною небезпекою ковзання. А в перспективі до цих напрямків діяльності може приєднатися ще один – продаж і установка оцинкованих бар’єрів уздовж автомагістралей. Переговори з цього приводу вже ведуться.