У Житомирі проходять тренування для допризовної молоді

13 квітня на базі військової частини А0281 розпочалася Міська спартакіада серед допризовної молоді.

У змаганнях зі стрільби, плавання, підтягування, бігу на 100 метрів та кидання гранати цього року візьмуть участь 120 допризовників.

На урочисте відкриття змагань завітали заступник міського голови Олександр Бочковський, начальник управління у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської міської ради Олена Сарно, начальник фізичної підготовки і спорту 8 армійського корпусу підполковник Ігор Щербина, голова Житомирської міської організації «Товариства сприяння оборони України» Юрій Шкорицький, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

Cпартакіади серед допризовної молоді проходять у Житомирі щорічно. Однак усі попередні змагання відбувалися у спорткомплексах навчальних закладів міста. Цьогоріч умови їх проведення зробили більш реалістичними та суворішими – на базі військової частини для того, щоб молодь мала змогу відчути себе у ролі військових Збройних сил України.

«Цього року ми поставили завдання: максимально підготувати нашу молодь до проходження військової служби. Адже ці змагання дають змогу молодій людині реально оцінити своє здоров’я, загартувати організм для нормального перебування у військових частинах і, звичайно, навчити плавати», – повідомила Олена Сарно.