Вчені назвали найщасливіші жіночі імена. Список

У трійці найбільш успішних і наполегливих лідирують Олени з часткою в 15,7%, Ольги з 12,5% і Наталії з 10,5%. Далі рейтинг «успішності» виглядає так:

Ірини – 10,3%
Тетяни – 10,2%
Катерини – 9,2%
Анни – 8,8%
Юлії – 8,6%
Світлани – 8%
Марії – 6,2%

Доброю ілюстрацією дослідження може служити рейтинг “50 найвпливовіших ділових жінок”, опублікований журналом “Фінанс”. Олена (Карпель з Газпрому) на третьому місці, а в 2009 році Олена (Батурина з “Інтеко”) була на першому. У 2011 на перше місце вийшла Ольга (Зінов’єва з “Інтерроса). А всього в рейтингу 8 жінок з таким “щасливим” ім’ям. У списку також три Наталії, і стільки ж Тетян. Про це пише “Комсомольська правда”.

Крім того, з’ясувалося, що від імені залежить і якій сфері діяльності жінки віддають перевагу. Так, Оленам більше властива творча робота, Світланам до вподоби медицина, Юлії найчастіше зустрічаються серед аналітиків, а Ірини зазвичай вибирають область маркетингу.

У рейтингу активності (ТОП 10) можна зазначити жінок з іменами Ольга та Наталя, які традиційно вважаються володарками цілеспрямованих характерів (загальна характерна риса – висока здатність до подолання будь-яких перешкод на шляху до поставленої мети).

У «активну» десятку потрапили дійсно найбільш цілеспрямовані, і різниця в частках між ними вийшли невелика. Так, приміром, Наталя, Ірина та Тетяна ділять 3, 4 і 5-е місця в рейтингу, як і Ганна, Юлія, Світлана, що одержали по 8% і поділили 7-8-9-е місця.