Виконком погодив програму підтримки підприємництва на 2011-2012 роки

Рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради погоджено Програму підтримки малого підприємництва у місті Житомирі на 2011-2012 роки.

Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

Метою програми визначено спрямування дій органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктів малого підприємництва, громадських об’єднань підприємців, а також установ ринкової інфраструктури міста на створення і підтримку сприятливих умов розвитку малого підприємництва, формування і впровадження ефективної системи його обслуговування, підтримки та захисту.

Очікувані кінцеві результати від реалізації програми: збільшення кількості діючих малих підприємств до 3000, чисельності працюючих на них — до 21000.

Програма передбачає здійснення заходів для створення умов з розвитку підприємництва,забезпечення відкритості та прозорості надання ресурсів територіальної громади міста суб’єктам господарювання, розвиток системи інформаційного забезпечення підприємців, спрощення системи започаткування підприємницької діяльності, розвиток ефективної взаємодії органів місцевої влади з підприємцями та їх громадськими об’єднаннями, активізація інноваційної діяльності.

У Житомирі діє 2650 малих підприємств, де працюють 18550 осіб. Питома вага малих підприємств в обсягах реалізованої продукції в місті становить 27,5%.