Житомирянам пропонують взяти участь у Інтернет-конкурсі «Ідеєю бренду міста Житомира є ..»

З метою формування популяризації міста, його історико-культурної спадщини та економічно-інвестиційного потенціалу, посилення уваги та інтересу жителів Житомира до історії міста виконавчим комітетом Житомирської міської ради проводиться Інтернет-конкурс «Ідеєю бренду міста Житомира є …»

Конкурс проводиться з 15 квітня до 15 травня 2011 року.

Основне завдання конкурсу: знайти найкращу ідею бренду, який:

– стане символом самобутності, неповторності міста Житомира;

– зможе виділити Житомир серед інших міст України та світу;

– стане візитною карткою міста Житомира.

Умови проведення конкурсу

Для участі в конкурсі необхідно надіслати роботу на електронну адресу управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради ztpress@ukr.net.

До участі в конкурсі запрошуються жителі та гості міста, фізичні та юридичні особи, всі – хто вважає, що його ідея краща.

У заявці на конкурс обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові учасника та контактний телефон. У листі зробити позначку «Конкурс».

Вікових та територіальних обмежень немає.

Авторське право – автор гарантує, що надіслана робота належить саме йому.

Матеріали на конкурс подаються у вигляді, що на думку авторів найкраще виражає їх ідею бренду міста, а саме, у графічному (малюнки, графічні елементи, образ, шрифти, колірні рішення) або/та текстовому (слогани, девізи, вітання, описи, перелік унікальних місць Житомира).

Визначення та нагородження переможців

Для оцінювання і визначення переможців усі роботи будуть відображені на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради ( адреса в Інтернеті: www.zt-rada.gov.ua ) у розділі «КОНКУРС».

Кращі роботи будуть опубліковані у газеті «Місто».

Переможці визначатимуться рішенням журі з проведення конкурсу.

Переможці отримують дипломи та подарунки.