Хто, скільки і у кого вкрав цими сонячними вихідними днями на Житомирщині

Травневі, або, якщо точніше – першотравневі свята, скінчилися і люди вийшли на роботу. Якраз час підсумовувати, хто і скільки і у кого вкрав цими сонячними днями на Житомирщині.

1. 3 травня до Коростенського міськвідділу звернувся житель району. Чоловік повідомив про те, що із його будинку невідомим викрадено металеві частини пічного опалення та металобрухт. Загальна сума збитку становить 800 гривень. Оперативники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали 19-річного непрацюючого місцевого жителя, інформує Репортер Житомира ВЗГ УМВС.

2. 47-річний житель Романівського району заявив до райвідділу міліції про те, що із його будинку невідомим викрадено мобільний телефон «Нокіа». Сума збитку становить 200 гривень. Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 44-річного жителя району, в якого викрадене вилучено.

3. До Ємільчинського РВ звернулась жителька району. Жінка поскаржилася на те, що в приміщенні магазину, де вона працює продавцем невідомим викрадено її мобільний телефон «Нокіа», який вона залишила без нагляду. Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 53-річну непрацюючу місцеву жительку, в якої викрадене вилучено.

4. Вчора до Богунського РВ звернувся 27-річний житомирянин із заявою про те, що невідомим викрадено його мотоцикл «VIPER», який він залишив без нагляду поблизу свого будинку. Сума збитку становить майже 6 тисяч гривень. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група райвідділу, яка розпочала першочергові дії по встановленню всіх обставин злочину.