На Житомирщині продовжуються крадіжки з електромереж

Впродовж 2011 року працівниками “Житомиробленерго” виявлено 16 крадіжок з електромереж, якими завдано прямих збитків на суму 187 тисяч гривень.

Як і в більшості випадків минулих років, об’єктом злочинних посягань стали повітряні лінії, з яких викрадено 6 кілометрів проводу, 2 силових трансформатора, 11 опор, 115 траверс, 177м металевого кутника (з ПЛ – 35 і 110 кВ), загальною вагою 1671кг та інше допоміжне металеве обладнання. Про це повідомляє дирекція з питань безпеки ПАТ «ЕК «Житомиробленерго».

Для підвищення компетентності та відповідальності працівників компанії за збереження енергомайна від розкрадань.вживаються різні заходи. Так, за участю співробітників карного розшуку районних органів внутрішніх справ, організовано навчання персоналу першочерговим діям при виявленні ознак підготовки або вчинення крадіжок на об’єктах компанії.

Завдяки цьому припинено спробу проникнення групи сторонніх осіб на територію складів ПММ Черняхівського району електромереж. У Житомирському, Олевському, Ємільчинському та Черняхівському районах за участю працівників РЕМ вдалося встановити осіб, причетних до вчинення крадіжок з повітряних ліній, збитки від яких склали близько 15,5 тисяч гривень.


17.04.2011р. Ємільчинський РЕМ, с. Мойсіївка, КТП 208 – за допомогою зварювального апарату було зрізано та викрадено трансформатор ТМ 40. Мешканці села залишились без електроенергії.


Крадіжкою металевого кутника порушено цілісність висотної споруди, що 8.04.2011 р. спричинило її падіння. Внаслідок чого було припинено радіозв’язок ЦДС та Житомирського РЕМ, пошкоджено ПЛ-10кВ Зарічанського РЕМ і газопровід.


13.11.2010р. у с. Ясенець Овруцького району в ЗТП-666 о 9 год. 00 хв., знайдено тіло мешканця с. Ясенець Овруцького р-ну Невмержицького Івана Івановича, 1951 р.н., працівника СТОВ „Слобідське”. При огляді ЗТП-666 встановлено, що проникнення в приміщення відбулося шляхом взлому навісного механічного замка, що був встановлений на вхідних дверях в РУ-10 кВ з метою крадіжки кольорових металів.