Проведено підсумки змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»

В квітні місяці поточного року серед загальноосвітніх навчальних закладів міста проводились змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Гра-випробування “Школа безпеки” проводилася з метою пропаганди здорового активного способу життя, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також пропаганди і популяризації основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» серед загальноосвітніх навчальних закладів міста проводилися в три етапи:

перший етап – шкільні змагання (на базі своїх навчальних закладів);

другий етап – районні змагання між командами учбових закладів районів міста;

третій етап – міські змагання, в яких приймали участь команди –переможниці, що зайняли, відповідно, І та ІІ місця на районних змаганнях.

Міські змагання було проведено 28 квітня 2011 року на базі загальноосвітньої школи № 28.

Команда міського колегіуму стала переможцем міських змагань.

В травні місяці поточного року вона буде відстоювати честь міста на четвертому етапі обласних змагань з метою здобуття права представляти область на Всеукраїнських змаганнях, повідомляє заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради О. А. Куліковський.