Притягнуто до відповідальност директор підприємства, який умисно не платив зарпату працівникам

Представники прокуратури міста Коростеня порушили кримінальну справу стосовно директора ВАТ «БПМК № 2», який умисно та безпідставно не виплачував працівникам заробітну плату, заборгувавши їм 224 тисячі гривень.

За даним фактом прокуратурою м. Коростеня стосовно директора порушено кримінальну справу за частиною 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) Кримінального кодексу України.

Аби забезпечити відшкодування невиплаченої зарплати на частину майна директора, а саме, автомобіль та частину квартири, слідчим прокуратури накладено арешт.

Проте, замість того, щоб швидше виплатити заборговану зарплату працівникам підприємства, директор звернувся до суду із заявою про оскарження у суді постанови про порушення стосовно нього кримінальної справи, яку суд задовольнив.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, відстоюючи право громадян на отримання зарплати, прокуратура м. Коростеня, у свою чергу, звернулася до апеляційного суду, який рішення суду першої інстанції скасував і закрив провадження по скарзі директора підприємства.

Отже, директора підприємства, винного у злісній невиплаті боргу із заробітної плати, все ж чекає суд. Адже за безпідставну невиплату заробітної плати більше, ніж за один місяць, передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.