«Щаслива родина» у Житомирі: свято, у рамках проекту «Тиждень подружжя»

До Всеукраїнського дня сім’ї у рамках проекту «Тиждень подружжя», 14 та 15 травня 2011 року у Житомирі відбудеться свято «Щаслива родина». Захід пройде за підтримки Житомирського міського голови Володимира Дебоя.

Початок заходу відбудеться 14 травня о 16:00 зі святкової ходи (параду) щасливих сімей вулицями міста. Також у рамках заходу виступ поважних гостей, нагородження сімей у номінаціях «Багатодітна сім’я», «Золоте весілля», «Будинок сімейного типу», та концертна програма.

Для всіх подружніх пар буде встановлена «Арка кохання», де чоловік та дружина зможуть поновити обітниці вірності та вкотре сказати «Я люблю тебе». Завершиться свято 15 травня різними іграми, естафетами та розважальними конкурсами для родин з дітьми, малюнками на асфальті, фотографією на пам’ять та ін.

Організаторами свята виступили Всеукраїнська благодійна організація АСЕТ, громадська організація «Я-мама», та співорганізатори: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Житомирський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ОБФ «Молодь за здоровий спосіб життя», МГО «Сучасний Формат», МБФ «Місія в Україну».

Головні цілі:

– Поширити і утвердити цінність подружжя та шлюбу на Житомирщині ;
– Зменшити рівень розлучень в Житомирі;
– Відновити та розвинути культуру подружнього життя;
– Створити передумови для поширення сімейної освіти у Житомирі.