В Житомирському ліцеї №25 відзначали День Європи (фото)

Танці, костюми, квіти та страви різних народів – все це можна було побачити у Житомирському ліцеї №25, адже вихованці навчального закладу відзначали сьогодні, 20 травня, День Європи.

На урочистий захід – фестиваль «У танцювальному віночку народів Європи» – завітали заступник міського голови Олександр Бочковський, радник міського голови Тамара Олійник, заступник начальника управління освіти Світлана Ковтуненко, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

«Сьогодні ми зібралися тут, щоб відзначити День Європи в Україні. Нині в Житомирі проживає більше 100 національностей. І тому такі фестивалі зближують, ріднять наші народи», – зазначив заступник міського голови.

Олександр Бочковський висловив задоволення тим, що у м. Житомирі відновлюються традиції – вивчення культури різних народів, проведення фестивалів та патріотичних ігор на зразок «Зірниця».

По закінченні урочистих заходів на гостей ліцею №25 чекали виставка та дегустація страв різних народів, рецепти їх приготування, а також можливість більш детально ознайомитися з культурою та звичаями вподобаного народу.