Два пенсіонера з Житомирщини били та катували двох неповнолітніх дітей

8 червня, в одному з сіл Черняхівського району, два місцевих жителі-пенсіонери, побили, а потім закрили в підвалі неповнолітніх дітей 12-ти та 13-ти років.

Як повідомили в прокуратурі Черняхівського району, чоловіки-пенсіонери запідозрили дітей у крадіжці грошей і вирішили без довгих розглядів розібратися зі “зловмисниками” самі.

Месники поголили хлопцям голови, потім наділи на хлопчика наручні браслети, а дівчинці зв’язали руки і закрили обох у підвальному приміщенні будинку, де їх утримували.

Близько 12 години, в цей же день, чоловіки витягли з підвалу хлопчика і продовжили розправу – били і піднімали його за браслети вгору, заподіюючи сильний фізичний біль.

Односельці, почувши дитячі крики і побачивши побитого і в наручниках підлітка, прийшли на допомогу і доставили обох дітей в районну лікарню, де вони зараз знаходяться на лікуванні.

Після тортур в учениці 5 класу та її брата, учня 6 класу, були діагностовані закрита черепно-мозкова травма, численні забої обличчя і тіла.

Проти пенсіонерів, прокуратурою Черняхівського району порушено кримінальну справу передбачену частиною 2 ст.146, ч.2 ст. 127, і частиною 2 ст. 125 Кримінального кодексу України у зв’язку з незаконним позбавленням волі, тортур і заподіянням умисних легких тілесних пошкоджень.