Сьогодні в Житомирі вручили кредити на житло трьом молодим сім’ям

24 червня 2011 року відбулася зустріч керівництва області з молодіжною громадськістю Житомирщини з нагоди Дня молоді та Дня Конституції.

На зустріч були запрошені лідери молодіжних організацій, творчо обдарована молодь, переможці та призери спортивних змагань, молоді вчені, ветерани комсомольського руху, депутати обласної ради, переможці обласного конкурсу творів-есе «Що мені гарантує Основний Закон», члени обласної координаційної ради з молодіжної політики.

Програма молодіжного житлового кредитування реалізується у дев’яти містах та районах Житомирської області. За програмою молодіжного кредитування було здано в експлуатацію 19 житлових будинків в різних містах та районах області, зокрема і в Житомирі.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук наголосив, що трьома найбільшими проблемами для сучасної молодої людини є отримання освіти, гарантування робочого місця відповідно до отриманої професії та забезпечення житлом. Очільник області закликав молодь до співпраці та партнерства у вирішенні проблем спільними зусиллями.

Сергій Рижук та Йосип Запаловський нагородили почесними грамотами та грошовими винагородами найактивніших представників молодіжного руху Житомирщини, відзначили переможців конкурсу творів-есе «Що мені гарантує Основний Закон», а також вручили кредити на житло у місті Житомирі трьом молодим сім’ям.

Наприкінці зустрічі молодий науковець Житомирського державного університету Олена Уваєва подякувала Житомирській обласній державній адміністрації за сприяння у отриманні Гранту Президента України. Також Ганна Пакляченко висловила подяку за підтримку в отриманні пільгового кредиту, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.