В Житомирі невідомі замінували типографію

Вчора, 14 червня, біля 19 години на спецлінію «102» надійшло повідомлення від жительки Житомира про те, що в фойє першого поверху будівлі, в якій розташоване підприємство, де вона працює, на підлозі знаходиться поліетиленовий пакет з коробкою, до якої ведуть дроти з мигаючими світлодіодами.

Відразу на місце події виїхали слідчо-оперативні групи УМВС, Корольовського РВ, керівництво УМВС України в Житомирській області.

Далі вже за відпрацьованою схемою: по тривозі було піднято особовий склад Корольовського РВ, який разом з нарядами патрульно-постової служби оточили навколишні об’єкти та спільно з представниками рятувальних та спеціальних служб області провели евакуацію 40 людей, які на той час перебували в будівлі.

У свою чергу, наряди ДАІ здійснили перекриття доріг на під’їзді до підприємства.

Співробітники вибухотехнічної служби науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру при УМВС під час огляду місця події в пакеті виявили картонну коробку розмірами 15х25х5 см з двома дротами, на які були припаяні 4 світлодіоди червоного сяйва.

Даний пристрій спеціалісти служби знешкодили шляхом спрямованого підриву в безпечному місці неподалік від місця виявлення. Під час подальшого огляду встановлено, що пристрій загрози для життя та здоров’я громадян не ніс.

Рух транспорту, прохід громадянам та робота підприємств відновлені. Вживаються заходи щодо встановлення особи причетної до вказаної події.

Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи відповідно до чинного законодавства, інформує ВЗГ УМВС України в Житомирській області.