В Житомирі у рамках кампанії «Залишайся людиною» волонтери спілкуються із перехожими та роздають малинові браслети (фото)

Сьогодні, 16 червня, в Житомирі проходять заходи у рамках інформаційної кампанії проти насильства між близькими людьми «Залишайся людиною».

Під час кампанії у Житомирі волонтери спілкуються із перехожими та роздають всім охочим соціальний знак єднання — малинові браслети з гаслом “Залишайся людиною”. За перший час роботи на вул.Михайлівській роздано 300 браслетів. Сьогодні планують розповсюдити більше 6 тисяч браслетів по місту Житомиру.

У міськвиконкомі відбулося засідання круглого столу за участю заступника міського голови О.М.Бочковського, представників Проекту “Права жінок та дітей в Україні” правоохоронних органів, громадських організацій міста.

Олександр Бочковський: “Часто проблема насильства замовчується через боязнь суспільного осуду, в силу міркувань про приватність сімейного життя, про те, що не треба “виносити сміття з дому”. За такої ситуації важливо формувати громадську думку щодо неприпустимості насильства і ганебності цього явища. Тому Житомир підтримав та долучився до Національної інформаційної кампанії”.

О 16.00 год. у Житомирі розпочнеться інтерактивна гра «Дозор проти насильства», що передбачає виконання тематичних завдань, пов’язаних із проблемою насильства в сім’ї та способами її подолання, інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.