Житомир вшанував пам’ять жертв війни в Україні (фото)

З нагоди відзначення 70-х роковин від початку Великої Вітчизняної війни – Дня скорботи – керівники області, міста та громадськість Житомира поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам фашизму», меморіального знаку «Жертвам фашизму» на хуторі Довжик та меморіального комплексу «Жертвам фашистських концтаборів».

Хвилиною мовчання вшанували житомиряни пам’ять загиблих в роки війни. Нагадаємо, що о 10.00 год. 22 червня вся Україна долучилася до загальнодержавної хвилини мовчання.

Воїни Житомирського гарнізону урочисто поклали вінок до пам’ятного знака. Потім до підніжжя пам’ятника лягли квіти від представників влади, духовенства, громадських, партійних організацій, від дітей і мешканців міста, які свято вшановують пам’ять про загиблих, інформує управління по зв’язках з громадськістю.

Житомирський міський голова Володимир Дебой закликав громадськість міста пам’ятати про героїв та берегти мир заради майбутнього наших дітей. «Саме Житомирська область стала першою на захист нашої держави. Тому сьогодні ми вшановуємо всіх тих, хто з перших хвилин війни став на захист рідного краю. Житомирська земля першою зустріла ворога. Ми пам’ятаємо про величний подвиг нашого народу. Ми вклоняємося перед тими, хто дожив до наших днів. Вічна шана героям!», – виступив під час реквієму Володимир Дебой.

Хвилина мовчання біля пам’ятного знаку “Жертвам фашизму”

Покладання квітів до меморіального знаку “Жертвам фашизму”

Мітинг-реквієм біля меморіального комплексу “Жертвам фашистських концтаборів”