Перевиконання обласного бюджету за перше півріччя – 50 мільйонів гривень

12 липня в ж житомирській облдержадміністрації відбулось розширене засідання колегії головного фінансового управління ОДА.

У роботі колегії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, начальники фінансових управлінь райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Засідання провела начальник головного фінансового управління Ганна Ємченко. На колегії було розглянуто підсумки роботи фінансових органів області по виконанню місцевих бюджетів за I півріччя 2011 року та основні завдання по забезпеченню виконання бюджетів у 2011 році.

Ганна Ємченко: “За перше півріччя 2011 року в бюджет надійшло 655.7 млн. гривень, або 108,3% до плану. План перевиконано на 50.2 млн. гривень. Показники минулого року перевищено на 79.7 млн. грн. За цими показниками Житомирщина посіла 14-е місце в Україні. Ганна Ємченко оцінила роботу фінансових управлінь як добру і зазначила, що гарні успіхи – це результат співпраці сумлінних платників податків, податкових органів і органів влади.”

Досить організовано була проведена відпускна кампанія. Протягом червня на заробітну плату працівникам освіти було видано 202 млн. грн. Це свідчить про фінансову спроможність місцевих бюджетів. Ганна Ємченко наголосила, що основним завданням галузі є виплата зарплати всім працівникам бюджетної сфери.

Індикатором роботи фінансових працівників також є проведення розрахунків за енергоносії. За перше півріччя 2011 року вони склали 53,3% від річного плану. На засіданні колегії наголошувалося на питаннях фінансово-бюджетної дисципліни – недопущенні незаконного витрачання бюджетних коштів, посиленню контролю за плануванням і спрямуванням бюджетних видатків, інформує Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

На друге півріччя 2011 року окреслені завдання забезпечення виплати заробітної плати, належна підготовка до осінньо-зимового періоду, підготовка до формування бюджету на 2012 рік.