Sinoptik: Погода в Житомирі та Житомирській області на вихідні, 9 та 10 липня

У вихідні в Житомирській області буде переважно хмарно з проясненнями.

У суботу в Житомирі, Радомишлі, Коростені, Бердичеві, Новограді-Волинському збережеться хмарна дощова погода, можливі грози. У неділю на всій території регіону – ясно і сухо. Температура повітря вночі +17…+19, удень – до +27 градусів. Вітер південний, 5-10 м/с. На початку тижня змін погоди не прогнозується – мінлива хмарність, місцями дощі.

Погода в Україна на вихідні, 9 і 10 липня!

На вихідних в Україні очікується мінлива хмарність. На більшій частині країни в суботу пройдуть грозові дощі, в неділю переважно сухо. Тільки в Криму та на півдні на вихідних очікується ясна суха погода. У суботу температура повітря вночі складе +18…+20 градусів тепла, вдень +25…+28. У неділю тепліше: вночі температура підніметься до +19…+22 градусів тепла, вдень – до +27…+32. Вітер східний, північно-східний, 5-10 м/с.

У північних областях мінлива хмарність, в суботу в Київському і Житомирському регіонах пройдуть короткочасні грозові дощі. У неділю дощі перемістяться на Чернігівську та Сумську області. Вночі від +16 до +20 градусів тепла, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +23…+27. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У південних областях хмарно з проясненнями, на всій території очікується суха погода. Вночі прогнозується підвищення температури до +21 градусів. Удень повітря прогріється до +30. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.

У Криму буде сонячно. Протягом усіх вихідних у регіоні суха погода. Температура повітря вночі в межах +22 градусів тепла, вдень – до +33. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.

У східних областях хмарно з проясненнями. У суботу в регіоні збережеться ясна суха погода. У неділю місцями грозові дощі. У суботу вночі +16…+19, у неділю +20…+22 градусів. Денна температура повітря складе +25…+29 градусів тепла. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У західних областях очікується мінлива хмарність. Усі вихідні у Львівському регіоні буде сухо та сонячно. Невеликий дощ з грозою в суботу пройде в Івано-Франківській області. А в неділю дощі перемістяться на Закарпаття. Температура повітря вночі +17…+20 градусів тепла, вдень +25…+28. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У Карпатах хмарна погода з проясненнями, у суботу переважно сухо, у неділю – грозові дощі. Температура повітря вночі від +15 до +19, вдень – до +27 градусів вище нуля. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У центральних областях – хмарно з проясненнями, протягом вихідних очікується дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +17…+20 градусів, удень +24…+28. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.