Книги Житомирщини – на міжнародній виставці

З 16 по 18 серпня кращі книговидавничі підприємства Житомирщини беруть участь у VII Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку. Її проведення приурочено до 20-річчя проголошення незалежності України.

Свою друковану продукцію на цій виставці традиційно представляють вітчизняні видавництва та видавничі організації різних форм власності з усіх регіонів України та представники кращих поліграфічних підприємств Росії, Білорусі, Польщі, Ірану та інших країн.

Тематика виставки-ярмарку: художня, дитяча, навчальна, довідкова та наукова література, бізнес – книга, історична та публіцистична література, подарункова книга, альбоми про мистецтво, антикварна книга, науково – популярна книга, продукція поліграфії, періодика тощо.

Колективна книжкова експозиція Житомирщини підготовлена за участю комунального книжково-газетного видавництва «Полісся», краєзнавчого видавництва «Волинь», приватного підприємства «Рута», редакційно-видавничого відділу Житомирського державного технологічного університету та редакційно-видавничого відділу Житомирського національного агроекологічного університету. Саме ці підприємства та видавничі центри випускають основну частину книжкової продукції області. Варто зазначити, що на Житомирщині щороку видається до тисячі назв книг, посібників, буклетів, в тому числі книг місцевих авторів близько 500 назв.

В цілому виставкова експозиція Житомирської області налічує близько 700 книг виданих за останній рік. Крім того буде представлено книги, які були надруковані за кошти обласного бюджету, у рамках Програми випуску соціально значущої літератури місцевих авторів, що діє в області з 2008 року. Ще одну добірку складуть книги, які перемогли в обласному щорічному конкурсі «Краща книга року» (Його вперше провели торік до Дня української писемності та мови. Дипломами та грошовими преміями було відзначено 8 книг та 3 книги – спец призами).

Презентації своїх доробків проведуть і відомі житомирські письменники: Володимир Шинкарук, Михайло Полюга, Михайло Пасічник, Василь Сташук, Євген Ходаківський Володимир Савченко та Віктор Васильчук, інформує управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.