Найбільше житомирських абітурієнтів цього літа хотіли стати психологами, перекладачами та істориками

Ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух на тверду «четвірку» оцінив результати цьогорічної вступної кампанії.

Бажаючих вступити до вишу було менше, ніж торік, але ректор говорить, що кількість балів в сертифікатах та атестатах абітурієнтів – цілком прийнятна: «До нас приходили абітурієнти, середній бал яких по ЗНО складав 178,9 бала, це досить високий результат. І середній бал атестату нашого абітурієнта був 184 бали. Це трохи нижчі результати, ніж в минулому році, хоча, я думаю, що це найвищий результат по регіону».

За словами Петра Сауха, серед найбільш рейтингових спеціальностей практична психологія, переклад, історія, фізичне виховання: «Це видно по кількості поданих заяв на одне бюджетне місце. Наприклад, на психологію було 48 чоловік на одне бюджетне місце, на практичну психологію – 36, на переклад – 35 чоловік. Це надзвичайно великий конкурс, з цього можна було вибрати найкращих студентів і я думаю, ми їх вибрали». А наскільки ректор виявився правий, покаже вже перша сесія.

За матеріалами: Житомирська хвиля