У Житомирі відкриється молодіжна школа “Нові медіа як інструмент громадської активності”: заходь і реєструйся

Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні та ЗООО «ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» проводять Осінню молодіжну школу «Нові медіа як інструмент громадської активності у вирішенні екологічних питань».

Проект є продовженням першої Осінньої молодіжної школи, що відбулася у жовтні 2010 року.

Її учасниками можуть стати 40 українських учнів шкіл та студентів віком 17-21 рік, які цікавляться вивченням ролі громадської думки, зв’язків із громадськістю, діяльності медіа тощо. Відбір відбуватиметься на підставі відкритого конкурсу.

10 волонтерів будуть набрані з числа активних учасників 1-ї Осінньої молодіжної школи.

Основна мета проекту – оволодіння навичками запуску кампаній громадянської активності, що включають розробку кампанії, використання можливостей соціальних мереж та інших веб-ресурсів для формування громадської думки та активності, досягнення результативності дій.

Формат школи передбачає проведення семінарів, тренінгів, а також ігор.

Вимоги до кандидатів:

Програма Осінньої школи розрахована на школярів і студентів, що цікавляться навичками створення, обробки і поширення інформації.
Мають активну громадську позицію.

Як взяти участь у проекті:

До 01.09.2011 кандидати мають:

– зареєструватися на сайті vzayemodiya.net, реєстрація починається з 2 серпня,

– завантажитии анкету-заявку з завданням, заповнити анкету-заявку, виконати завдання,

– надіслати заповнену анкету-заявку, виконане завдання та рекомендаційний лист (у форматі PDF) за адресою nm2011@vzayemodiya.net

Для знайомства із кандидатами, тренерським складом, а також отримання попередніх навчальних матеріалів, на www.facebook.com буде створена група, заявку на включення до якої треба буде направити адміністраторам після реєстрації.

Переваги матимуть кандидати, які є учасниками волонтерського руху, членами ГО або співпрацюють зі ЗМІ.

Учасники отримають сучасну навчально-методичну літературу, будуть забезпечені проживанням та харчуванням на весь час проведення Осінньої школи.

Транспортні витрати на дорогу до молодіжного табору «Мандарин», проживання та харчування, екскурсії та інші організаційні заходи Є БЕЗКОШТОВНИМИ і ПОКРИВАЮТЬСЯ ПРОГРАМОЮ.

Вітається наявність: ноутбука, інтернет-планшета, фотоапарата, відеокамери, а також інших пристроїв для фіксації, обробки і завантаження відео- та аудіоматеріалів.

Учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відборудо 10.09.2011

Контактні особи:

Ірина Куратченко | +38 067 393 80 65; e-mail: ukrnetzp@ukr.net

Надя Колесникова | +38 067 661 80 30; e-mail: nadya.kole@gmail.com