Українці просять у Google навчити їх англійської та цілуватися

Напередодні Дня знань Google вирішив з’ясувати, чому найбільше хочуть навчитися українці.

Компанія проаналізувала запити українських користувачів і склала топ найпопулярніших запитів на теми “як навчитися” і “самовчитель”.

“Серед найпопулярніших запитів траплялися й такі: як навчитися битися, як навчитися любити, як навчити папугу розмовляти, самовчитель гіпнозу і самовчитель гри на губній гармошці”.

П’ятірка найпопулярніших запитів на тему “як навчитися” виглядає так:

1. як навчитися цілуватися;

2. як навчитися малювати;

3. як навчитися танцювати;

4. як навчитися співати;

5. як навчитися читати.

Так само українців цікавить “як навчитися”: говорити, писати, водити, підтягуватися, в’язати, любити, друкувати, плавати, битися, шити, свистіти, фотографувати, правильно цілуватися. Замикають 20-ку запити “як навчити папугу розмовляти” і “як швидко вивчити англійську”.

Серед самовчителів українці шукали найчастіше:

1. самовчитель на гітарі;

2. самовчитель англійської;

3. самовчитель 1с;

4. самовчитель німецької;

5. самовчитель photoshop.

Також шукали самовчителі: італійської, php, html, java, автокад, гіпнозу, губної гармошки, іспанської мови, access, водіння, китайського, піаніно, word, c + + і excel.

Як бачимо, жителів Україні найбільше цікавить, як навчитися цілуватися, причому правильно. Їм також хочеться навчитися танцювати, співати, читати і говорити. А бажаючі навчитися чогось самостійно найчастіше шукали самовчителі гри на гітарі, англійської мови, 1С та німецької мови.