Вперше у Житомирі проведено відкритий прийом громадян

«Я переконаний, що спілкування з людьми має виходити за рамки кабінетів. Тут, на вулиці, вирує справжнє життя і ми будемо регулярно проводити такі прийоми громадян», – зауважив свободівець Михайло Сліпченко.

Сьогодні у центрі міста вперше був проведений відкритий прийом громадян, організований депутатами ВО «Свобода» Корольовської та Богунської райрад м. Житомир Максимом Вілівчуком та Михайлом Сліпченком.

Біля свободівських наметів збиралося чимало житомирян. Люди переважно говорили про гостру соціальну ситуацію у країні та місті. Скаржилися на зростання цін, зокрема на комунальні послуги.

«Зарплати не стають більшими, а ми змушені останнє віддавати за комуналку. Цій владі байдуже, чи можемо ми себе так прогодувати», – бідкається жінка, що підійшла до намету.

Депутати-свободівці Вілівчук та Сліпченко на основі звернень громадян, що фіксувалися, готуватимуть відповідні запити щодо вирішення їхніх проблем. Його колега Максим Вілівчук додав, що для багатьох житомирян зустріч на вулиці із депутатами була вдивовижу.

«Зворушили слова бабці, що вперше бачить живих депутатів. Як бачимо, після виборів обранці забувають про тих, хто привів їх до влади. Для нас це навпаки можливість поставити для себе додаткові завдання. А звернення громадян будуть для ВО «Свобода» частиною звіту про діяльність», – сказав свободівець Максим Вілівчук.